TV & Radyo

ECOTÜRK TV / İşin Güzel Yanı (14 Ekim 2021)

Türkiye’nin ilk ve tek İnsan Kaynakları programı İşin Güzel Yanı programında program yapımcısı Mehmet Onur’la birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Kariyer ve bisikletin benzerlikleri, kitabın içeriği ve yazılış hikayesi üzerine bol bol konuşma fırsatı bulduğumuz söyleşinin tamamını aşağıdaki görsele tıklayarak izleyebilirsiniz.

NTV Radyo / Bir Bisiklet Hikayesi (01 Ekim 2021)

Günnur Öztürk Yener’in hazırlayıp sunduğu Bir Bisiklet Hikayesi programında Günnur Hanım’la kitabın ilk bölümünde anlattığım ayran satarak kendi bisikletimi nasıl satın aldığımın hikayesini konuştuk.

Bisikletin insanı zinde tutan, sınırlarını zorlayan bir tılsımı var. Bisiklet sürmenin yararlarından bolca söz ettiğimiz programda Günnur Hanım güzel sesiyle sorularını sordu ben de büyük bir keyif ve heyecanla cevaplamaya çalıştım. Benzer programlar arasında en çok dinlenen söyleşilerden biri olan konuşmanın tamamını aşağıdaki oynat butonuna tıklayarak dinleyebilirsiniz

Sports TV / Hareket Et (08 Nisan 2021)

Axa Sigorta’nın sunduğu Hareket Et programında sevgili Yeliz Karakaya’nın konuğu oldum. Programda İki Teker Bir Kariyer’i yazma hikayesini, bisikletin beden ve zihin sağlığı üzerindeki olumlu etkilerini konuştuk.  

Özellikle ülkemizde yapılan Grand Fondo yarışları, bu yarışlarda edindiğim tecrübeleri de anlatma fırsatı bulduğum söyleşide, elbette kariyer yolculuğundan söz etmemek olmazdı. İyi bir kariyer yolcuğuluğu için yolculuğa hazırlık en önemli aşamalardan biri. Yeliz Karakaya ile programın ikinci bölümünde kariyere doğru başlangıç yapmanın yollarını, kendimizi keşfetmeyi, nereye gideceğimizi bilmeyi ve buna göre geleceğimizi planlamanın nasıl olması gerektiğinden bahsettik. 

Kendisi de aktif bir sporcu olan Yeliz Hanım ile bisiklet sporu, bisikletle yaşam hakkında yaptığımız sohbet oldukça keyifli geçti.